Djelatnik u knjigovodstvu i računovodstvu (m/ž)

Kerestinec, Croatia

This job is not available any more.
Radi povećanja opsega posla Adria Scan d.o.o. proširuje odjel računovodstva i knjigovodstva.

Opis posla:

  • priprema dokumentacija za knjiženje ulaznih i izlaznih računa, izvoda, blagajne, kreditnih kartica i sl.
  • knjiženje blagajne
  • obračun putnih naloga
  • obračun terenskoga dodatka
  • ostali poslovi unutar odjela računovodstva i knjigovodstva
  • konstantan rad na unapređenju sustava te predlaganju poboljšanja i optimizaciji procesa u odjelu računovodstva

Što se očekuje:

  • Odgovornost i predanost radnim zadacima te točnost u izvršavanju istih
  • Organizacijske sposobnosti

Uvjeti:

  • SSS/VŠS/VSS - ekonomija
  • poznavanje knjigovodstvenih i poreznih propisa
  • Prednost: ekonomski fakultet – smjer računovodstvo i financije
  • obavezno radno iskustvo 2 godine na poslovima računovodstva
  • osnovno znanje engleskog jezika
  • informatička pismenost (Windows, Microsoft Office)

Što nudimo:

  • Ugodnu radnu okolinu
  • Aktivno sudjelovanje u razvoju tvrtke
  • Potencijalno stručno usavršavanje o trošku firme
  • Organizirani prijevoz na posao