Market Research Analyst

Novi Sad, Serbia

This job is not available any more.

Zbog povećanog obima posla kompanija Adria Scan za svoj ogranak u Novom Sadu raspisuje konkurs za radno mesto:

Opis posla:
•    Primena i sprovodjenje poslovnih procesa i standarda kompanije
•    Istraživanje, analiza i obrađivanje međunarodnog tržišta
•    Poslovna komunikacija sa potencijalnim kupcima u inostranstvu

Potrebne tehničke i organizacione veštine:
•    Napredno korištenje Microsoft Office paketa, CRM-a i Teamwork-a (task management)
•    Korištenje komunikacijskih alata (Skype, Teamviewer, itd.)
•    Rad u timovima
•    Prezentaciske veštine
•    Inter personalne i komunikaciske veštine

Minimalni uslovi:
•    Znanje španskog jezika u govoru i pismu
•    Znanje engleskog jezika u govoru i pismu

Što nudimo:
•    Rad sa najmodernijim tehnologijama
•    Mogućnost napredovanja i usavršavanja
•    Opuštenu radnu atmosferu

Razgovor za posao vodit će se na engleskom jeziku!