Tehnička podrška (Support Help Desk)

Novi Sad, Serbia

This job is not available any more.
Radi povećanog opsega posla Adria Scan proširuje tim za tehničku podršku i raspisuje konkurs za svoj ogranak u Novom Sadu za radno mesto:

Opis posla uključuje instalacije i podršku korisnicima na svim kontinentima, te po potrebi putovanja na klijentovu lokaciju radi implementacije ili on-site podrške.

Opis posla:
• Instalacija, administracija i održavanje Adria Scan aplikacija na korisničkoj strani
• Izrada aplikativne i korisničke dokumentacije (na engleskom jeziku)
• Unapređenje internog sistema i saradnja sa ostalim departmanima

Preduslovi:
• VŠS/VSS – informatički ili elektrotehnički smer
• Izvrsno znanje engleskog jezika (znanje i španskog jezika je prednost)
• Dobro poznavanje Windows operativnih sistema (serverskih i klijentskih)
• Poznavanje osnova MS SQL administriranja
• Prednost je posedovanje Microsoft i drugih tehničkih certifikata

Šta nudimo:
• Rad s najmodernijim tehnologijama
• Instalacija i održavanje proizvoda koji se koriste u celom svetu
• Mogućnost napredovanja i povećanja plate u skladu s odgovornostima i usvojenim tehnologijama
• Opuštenu radnu atmosferu

Razgovor za posao će se voditi engleskom jeziku!